Komunia Św.

SPOTKANIE DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbedzie się  w niedzielę 18 II 2018 po Mszy świętej o godz. 15.00.                                           Prosimy o niezawodne przybycie na spotkanie bez dzieci, gdyż spotkanie skierowane jest do rodziców.

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE

DROGA KRZYŻOWA dla dzieci - piatek godz. 16.30                                                         GORZKIE ŻALE - niedziela godz. 17.30

ŚRODA POPIELCOWA

MSZA ŚWIĘTA Z UDZIAŁEM DZIECI O GODZ. 16.30                                                       POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE O GODZ. 6.30, 9.30, 11.00, 18.00; JERZMANICE ZDRÓJ GODZ. 17.00                                                                                                                                                                              Środa Popielcowa rozpoczyna okres czterdziestodniowego przygotowania do największej chrześcijańskiej uroczystości - Świąt Paschalnych.